Nuda v únikové místnosti rozhodně nehrozí

Dostali jste se s vašimi http://sport.idnes.cz/ales-loprais-pred-rallye-dakar-dee-/motorsport.aspx%3Fc%3DA161112_141555_motorsport_par přáteli do stádia, kdy už nevíte, co podniknout a kam se vydat za zábavou? Věřte, že je ještě mnoho neprozkoumaných míst, která neznáte a uspokojí vaše požadavky. Mnoho tipů na program plný zábavy a dobrodružství můžete najít i na internetu nebo se o nich dozvědět od vašich známých.

Pokud se k vám dostala informace o hře, jakou je ta úniková, máte prakticky vyhráno, protože s partou dobrých přátel není nic lepšího, než se ji rozhodnout vyzkoušet.
muž v místnosti

Vítá vás místnost, ze které není lehké dostat se ven

Neděste se předem představy, že v místnosti, ze které „není úniku“ zůstanete uvězněni. Escape game Hradec Králové vám nabídne jedinečný zážitek a program v době vašeho volna, který se nemějte obavy podniknout.

Tento typ hry je zaměřený na prověření kvalit, které v sobě máte – tedy logického myšlení, důvtipu, schopnosti pracovat v kolektivu a pod tlakem a nepřehlédnout detaily, které před sebou budete mít.
hořící svíčka

V Enigma Escape na vás čeká řada schovaných kódů, které budete muset najít a dostat se tak o krůček blíže k vašemu cíli – vyřešení záhady. Začátek hry se zaměřuje na položení otázky a různých nápověd, pomocí kterých si budete muset poradit a uhodnout zapeklitou hádanku, na kterou máte pouze omezený časový limit.

Shrnutí pravidel a podmínek pro hru

1. Tým hráčů by se měl skládat z minimálně 2 lidech a v maximálním počtu 5 členů.

2. Hráčům by mělo být alespoň 15 let v souvislosti s tím, že se jedná o dobře promyšlenou hru, kdy je zapotřebí reagovat rychle a chytře.

3. Na hru máte 75 minut a po uplynutí tohoto času vaše hra končí, ať už jste zvítězili nebo nikoli.

Vyděsí vás Samara a napětí vyvolá Dvojitý agent

Zvolit si můžete 2 typy her. Samara je pokračováním hororu Kruh, kde se opět setkáte s dívkou a kazetou, která za sebou nechala mnoho mrtvých lidí. Je dobré si tento film ještě jednou shlédnout a teprve pak se vydat vyřešit záhadu, která mu nasvědčuje.

S Dvojitým agentem se ocitnete v detektivní roli, kdy budete muset odhalit to, z jakého důvodu se ztratil váš kolega (taktéž agent) a co vlastně ukrýval. Ani jedna z her není snadná a potrápí vás po všech stránkách, díky čemu se napětí změní v zábavu a zážitek, na který jistě nezapomenete.