A nikdo to nemusel uklízet, nádraží v pokoji vydrželo i několik dní

Rodiče totiž viděli, že si hrajete a jak je známo, kdo si hraje, ten nemá moc času, aby zlobil. Vláčky jsou v oblibě dodnes, zvláště ten jeden. Který? No přece mašinka Tomáš. Neznáte? Ale ano, je to přece a už dlouho velmi oblíbená dětská hračka. Ano, skutečně je to vláček a to se vším co můžete potřebovat, a to jsou nejen koleje, ale také vagónky a uvedený vláček má i své železniční doplňky, jako jsou například výhybky, tunel i most. Ano i tyto doplňky je možné dokoupit. Ale k uvedenému vláčku si můžete dokoupit nejen koleje, výhybky, nebo tunely a mosty. Kromě dalších doplňků, jako jsou jeřáby na nakládání zboží, můžete mít i celé opravdové nádraží. A to už je něco. Pokud vás zajímá, na jaký pohon vláček jezdí, tak jezdí mašinka tomáš na baterie.

modrý vláček

Což je výhodné z mnoha důvodů. Při hraní na železničáře nejsou nikde natažené drátky od trafa, nebo také měniče proudu a z důvodu napájení bateriemi není hračka vůbec napojená na nebezpečnou elektrickou síť. Takže nehrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem a také jsou bezpečné koleje, které jsou z plastu a ne z kovu. Ano, pokud zakoupíte svým dětem mašinku Tomáše, pak vůbec není problém, aby se dětský pokojík popřípadě i další pokoje změnily na tajuplný ostrov Sodor, kde nejen probíhají různá zajímavá dobrodružství, ale kde také bydlí oblíbená mašinka.

Tomáš a jeho kamarádi

Nebydlí tam samozřejmě sama, ale se spoustou kamarádů z velmi oblíbeného animovaného seriálu Mašinka Tomáš. A tito všichni obyvatelé tajuplného ostrova Sodor nabízejí pomoc všude tam, kde je jí potřeba. Máte možnost svým dětem, ale i vnoučkům, koupit nejen uvedenou mašinku a spoustu jeho kamarádů z ostrova Sodor, ale také i různé trička, plyšové hračky, samolepky, barevné voskovky, skládačky, hry, karety. A takové nalepovací tetování, s tím vaši malí železničáři udělají plno parády.