Oblíbená postava Krteček

Mezi nejpopulárnější animované postavičky pro děti u nás patří rozhodně Krteček, protože ten se po celé generace drží jako jeden z nejsledovanějších vůbec.

Oblíbená postava Krteček

Vzpomínky na dětství

Každé dítě má oblíbené animované seriály, na které se rádo dívá. V dnešní době není problém sehnat všechno na internetu a na cokoliv se moci dívat. Ale dříve tomu tak nebylo, a proto se sledoval program v televizi a museli jsem si udělat na daný čas volno, protože potom už nebyla možnost se dívat zpětně. Tento animovaných seriál vznik před několika desítkami lety, a proto to skutečně není žádná novinka, ale po celou duhu je děti milují, což platí i v dnešní době, a proto je můžete pouštět i svým potomkům.

krtinec na zahradě

Oni budou mít o zábavu postaráno a my si tak od nich můžeme na chvíli odpočinout. Hlavní pointou seriálu je, že tu máme hlavního hrdinu Krtka, jenž objevuje svět, kde na něj čeká spousta dobrodružství. Figuruje tu také hnědá několik dalších zvířátek, které mají vlastní charakteristiku. Často také postava poukazuje na určité jevy, kdy například chrání přírodu před stavbou dálnice, což je i pro nás k zamyšlení.

Tematické předměty

Když se skutečně Krteček Vašim dětem zalíbí, takže mu můžete koupit předměty, které mají právě tématiku tohoto hrdiny. Hned první je plyšák, protože tyto společníky dětí skutečně milují a někteří s nimi i spí. Takže pokud nevíte, co dát dítěti k narozeninám, tak tohle může být skutečně skvělá volba. Tímto výběr rozhodně nekončí, protože Krteček obchod Chytraliska toho nabízí mnohem více, a proto se Vám jistě něco zalíbí. Dalším zajímavými a užitečným prvkem je švihadlo.

černé švihadlo

Díky němu totiž můžou děti sportovat, což je dobré pro jejich fyzické zdraví, kdy budou pracovat na fyzičce. Tento předmět má určitou barvu a hlavě rukojeti jsou ve tvaru Krteček, díky čemuž je švihadlo mnohém zajímavější. Prodává se v sadě čtyř kusů, a proto je to velmi výhodná koupě. Se švihadly proto může cvičit více dětí na jednou a užít si tak spoustu zábavy. Základem těchto předmětů je kvalitní materiál, aby skutečně vydrželi i pro plném používání.