Potřebujete velké auto?


Ať už ho potřebujete na cokoli, tak není nic snazšího, než se obrátit na pražskou půjčovnu dodávek. Všechny vozy v nabídce jsou za výhodnou cenu pronájmu, jejich nabídka je pestrá, a můžete se spolehnout na to, že ať už si vyberete libovolné vozidlo, tak vždycky bude spolehlivé. A to je lákavá nabídka, ne?

Nejlepší způsob, jak se můžete přesvědčit o tom, že jde o opravdu dobrou nabídku je ten, že se o všech výhodách přesvědčíte na vlastní oči. Vždyť vlastní zkušenost je k nezaplacení. A když se podíváte na recenze těch, kteří mají s pronájmem vlastní zkušenosti, tak zjistíte, že se opravdu nemáte čeho obávat.

fence-72864_640

Jak si pronajmout ten pravý vůz?

Sjednat si takový pronájem je opravdu jednoduchá věc. Stačí vám k tomu pouhé dva doklady totožnosti a vratná kauce ve výše 5000 korun. Ta se vám vrátí ihned po předání vozu zpět. Navíc je zde mnoho výhod, které můžete v rámci služeb pronájmu vozidla využít.

Jistě se vám bude líbit, že máte denně k dispozici 500 kilometrů, které můžete najet zdarma. A za každý další nad tento paušál bude účtována naprosto zanedbatelná částka.

Hodit se vám určitě bude i aktuální dálniční známka, tím spíše, když plánujete delší cestu.

A na silnici můžete vyrazit i s vědomím bezpečí, protože vozidla mají mimo zákonného havarijního pojištění sjednanou i prémiovou asistenční službu, kterou můžete využít 24 hodin denně.

Samozřejmostí ovšem je, že ať už si sjednáte libovolný vůz k pronájmu, vždy bude v perfektním stavu, čistý, a po servisní prohlídce.

dodavka podane ruce

K čemu lze pronajatý vůz využít?

Pronajaté vozidlo je vám k dispozici pro všechny vaše plány. Ať už se chystáte na změnu adresy, stavbu nového domu, anebo třeba na dovolenou se všemi vašimi přáteli na palubě. Hodit se vám může i chladicí vůz, a velice oblíbený je pronájem náhradního vozidla po dobu opravy vašeho vlastního. Jak je tedy vidět, existuje milión možností, jak můžete s pronajatým vozidlem naložit.