Připravte romantiku pro svoji ženu

Chtěli byste si s vaší ženou udělat krásný večer, ale nevíte jak na to? Popravdě, není divu. Uspokojit ženy v romantických činech pro chlapy není vůbec jednoduché. Ženy mají vysoké nároky, mužům tyto činy velmi často nejdou a ve výsledku to dopadá tak, že jsou obě dvě strany naštvaná, nespokojené, nebo uražené. Nicméně, my pro vás máme úplně jednoduchý návod, díky kterému dostanete do kolen každou ženu – a nebojte, nejedná se o nic drahého, ani nesplnitelného, takže dost řečí a pojďme se na to společně podívat!

První důležitou věcí, je příprava. Vše si důkladně promyslete a jděte do obchodu nakupit na to potřebné věci. Namyslete si, který den bude právě tím nejvhodnějším. Je vaše žena nějaký den v týdnu dlouho v práci? Výborně, potom jistě ocení, když přijde domů, vše bude hotové a ještě na nic bude čekat zasloužený odpočinek!

růžové víno

Takže, jakmile máte namyšlený den, jděte do obchodu a kupte nějaké dobré víno. Za nás můžeme jen doporučit nějaké víno z Moravy, ovšem sami nejlépe víte, jaké víno vaše partnerka miluje. Když už v tom obchodě budete, můžete koupit i nějakou malou pochutinu, jako jsou například oříšky, sýr, nebo sušené ovoce. No a určitě také nic nepokazíte, pokud se po cestě z obchodu a vinárny stavíte i v květinářství pro jednu malou růžičku.

červené víno

Jakmile se vrátíte domů, postarejte se, aby všechny povinnosti, které má vaše žena, byly hotové. Nejčastěji se jedná o péči o dítě, vysávání, uklízení, nebo vytírání země. Zkrátka, udělejte všechny její povinnosti, aby nemusela už nic jiného dělat.

Hned jakmile vaše žena otevře dveře, jí vezměte kabát a všechny tašky. Informujte jít, že všechny povinnosti jsou hotové a že na ni zbývá jen relaxace. Napusťte ji vanu vodou a pošlete ji tam. Sami pak připravte večeři a čekejte, až se vykoupe. Pokud vše takto splníte, věřte, že určitě získáte nějaké plusové body.