Vhodné do každého obýváku

Pokud si přejte vybavit obývací pokoj levně, ale přitom docela komfortně, můžete zkusit rezignovat na klasický gauč, potažmo křesla a zkusit něco nového.

Vhodné do každého obýváku

Vybavit si plně obývací pokoj rozhodně není žádná legrace. A to nejen z hlediska plánování a designování, ale hlavně z toho finančního. Když pomineme elektroniku, která může být opravdu drahá, obvykle nejdražší položkou na seznamu, když se zařizuje obývák, je sedací souprava. Gauč, ale i křesla totiž mohou být velice drahou záležitostí. Samozřejmě, můžete je koupit někde ve frcu nebo si pořídit nějaký ten levný model, ale v případě, že chcete, aby vám vydržely co nejdéle, je lepší sáhnout hlouběji do kapsy. Anebo také není. Jak se to vezme.

Plážové vaky

Chtít něco kvalitního pod pozadí nemusí vždy automaticky znamenat křeslo nebo kanape. Jde to totiž i jinak. I u nás se již nějaký ten pátek prodávají rozličné sedací pytle https://www.beanbag.cz/, které sice konzervativní jedinci mohou trochu děsit, ale jinak se jedná o velice populární vybavení do obýváku. Klidně může zcela nahradit křesla, ale i ten velký gauč.

Jsou pohodlné

Na první pohled nevypadají příliš pohodlně a člověk tak může mít nutkání si na ně spíše nesedat než naopak. Jestli se však osmělíte, měli byste mít nejhůře ambivalentní pocity. Spíše ale budete příjemně překvapeni, jaký komfort jste v náručí kvalitního vaku našli. A slovo kvalitní si podtrhněte, jelikož existují různé napodobeniny, které nejsou pohodlné, postrádají ergonomii originálů a obecně jsou v mnoha ohledech horší. Jediné, v čem jsou snad zajímavější, to je cena, která je z logiky věci nižší. Ovšem i tak se jedná o vyhozené peníze, takže si na to dejte pozor.

Sedící pár

Na rozdíl od křesel, která se do venkovního prostředí nehodí, s vaky je to trochu jiné. Interiérové verze také nejsou příliš dělané navenek, ale venkovní modely už ano. Ty jsou obdařeny lepším povrchem, po kterém voda steče sama a který je samozřejmě o dost odolnější proti poškrábání a dalším možným nepříjemnostem mechanického rázu.