S Macou černou docílíte lepší energetické bilance a kvalitnějšího sexu

Maca černá má příznivý vliv na energetickou bilanci

Maca černá spolu s některými dalšími adaptogenními rostlinami dokáže organismus povzbudit k tomu, aby lépe využíval svůj energetický potenciál, aniž by šlo o vyčerpávání výživových zásob, což je typické právě pro povzbuzující prostředky s drogovou závislostí. Maca doopravdy není droga, a i když vás dokáže „nakopnout“, nebude to na dluh a neočekávejte žádné nežádoucí efekty, jako jsou např. abstinenční příznaky.

stres a vyčerpání

Mnozí z vás pravidelně konzumují kávu nebo černý čaj, což jsou nápoje s obsahem kofeinu (tein je pouze jiný název pro kofein). Tyto látky ovšem zvyšují hladinu stresových hormonů v těle a navíc jsou návykové. Kofein je jed, je v rostlinách obsažen jako ochranný prvek před sežráním zvířaty, a naše játra jej musí metabolizovat (rozložit na neškodné látky), ale za cenu odčerpání některých prvků uložených v těle, např. hořčíku.

Chcete-li tedy skutečně povzbudit zdravě, bez „absťáku“ a bez vedlejších efektů, důvěřujte účinkům Macy černé http://www.erectmax.cz/blog/ucinky-macy-cerne/ anebo třeba Korejského ženšenu.

krásný sex

S Macou pro lepší sex

Kdo by neměl rád sex? Je to jedna z nejkrásnějších životních fází, skutečné potěšení, relax, uvolnění, slast, rozkoš a pohoda. S vhodným partnerem je to opravu úžasný zážitek, tak proč si jej odpírat? Maca peruánská má velmi příznivý vliv právě na pohlavní orgány a na související tělesné funkce, jako je nervová soustava a krevní oběh.

Maca pomáhá při nedostatečné erekci, zvyšuje chuť na milování, probouzí sexuální vášně, touhy a fantazie a udržuje průběh pohlavního styku v optimální kondici.

V prvním odstavci se objevil výraz „adaptogenní“, který znamená, že Maca, a spolu s ní i několik dalších rostlin, adaptují organismus na všechny druhy stresového přetížení. Pochopitelně je žádoucí jít po příčinách stresu a odstranit je, ale Maca černá vám v tomto procesu může posloužit jako vydatný pomocník.