Skvělá pomůcka k bazénu na osvěžení nebo i bez něj

· Solární sprchy jsou rozhodně hudbou budoucnosti. Nejenom že na nich ušetříte, ale také máte báječné osvěžení ve venkovním prostředí. Na dvorku, na zahradě, u bazénu, před koupáním, kdy ze sebe smyjete zbytky nečistot a prachu a vaše tělo se připraví na vodu v bazénu, ale také po koupání, když ze sebe chcete smýt přebytečný chlór a nechce se vám hned vstupovat do domu a sprchovat se u vás v koupelně.

· Je to také skvělou pomůckou na jakoukoliv jinou zahradu či k chatce nebo chalupě. Můžete využít tuto možnost jako skvělý prostředek k osvěžení nebo umytí tam, kde máte jenom studenou vodu. Díky solární sprše se vám voda nahřeje, takže se budete moci narychlo sprchnout pod proudem skvělé teplé vody. Vždy si můžete teplotu nastavit, protože je zde možnost regulace. Ta nechybí u žádného našeho výrobku. Zvolíte si teplejší či studenější.

1. Základy a rekonstrukce

Každá tato solární sprcha je tvořena z těla, které v sobě nese zásobník vody. Celé tělo je vyrobeno z vysoce odolného plastového materiálu, který je v černé barvě, takže na sebe skvěle váže sluneční paprsky. Středem těla této sprchy prostupuje rozvody vody. Dále je produkt asi v půlce těla vybavený pákovou ovládací baterií, kde si můžete volně nastavovat teplotu vody https://eshop.techneco.eu/Venkovni-solarni-sprchy-na-zahradu.

2. Jak se voda ohřívá?

Sprcha má tělo tvořené jako zásobník, proto je vhodné ji umístit na sluníčko. Nejlépe tam, kde svítí celý den, aby se vám voda mohla nahřívat neustále a vy tak měli pořád teplou vodu k dispozici. Je také dobré ji umístit na místo, kde máte snadný přístup k rozvodu vody. Podklad by měl být pevný a rovný. Je nezbytné tyto věci před instalací zkontrolovat, pro vaši maximální spokojenost. Součásti balení jsou také nezbytné šrouby či hmoždinky, takže si nemusíte dělat starosti s ostatním vybavením.
Pokaždé tímto způsobem ušetříte, protože teplá voda se vám bude vyrábět díky slunečnímu záření, které bude nahřívat vaší solární venkovní sprchu.