Co přinese rok 2020 v módním světě?

Každý rok se mění, co za módu je zrovna in nosit. Je náročné sledovat co je nového všude ve světě. My jsme to pro Vás shrnuli. Pojďme se podívat, jak zůstat cool v roce 2020.
Barvy
Meri populární barvy v designu letos patří marigold neboli žluto oranžová. Mezi oblíbení materiály budou patřit kovy je proto dobré kombinovat barvy jako zlatá, stříbrná, platinová a měděná.puntikate saty.jpg
Materiály
Jak výše bylo zmíněno letos bude v módě kombinovat kovy. Máme je kombinovat klidně i více způsoby. Zlaté zrcadlo, stříbrný konferenční stolek a bronzové doplňky.
Nábytek
Na postele se letos bude hodit pořídit nebesa. Ne zdobená a královská ovšem minimalistická, moderní a vkusná.
Oblečení
Hlavním tématem je, aby oblečení bylo pohodlné, přirozené a nositelné. Letos se můžeme především těšit na vestičky a bílé košile. Puntíky ovládnou sukně i košile dle návrhářů jako Carolina Herrera. Nezanevřete, ale i na takové klasiky jako je modrá košile nebo malé černé.
Ekologie se projeví i v módním průmyslu. Letos se totiž bude zaměřovat na udržitelnost a podporovat snahu tvořit kousky, které vydrží déle než jednu sezónu. Můžeme očekávat, že toto téma bude trendem na příští desetiletí.
Vzory
Puntíky. Vše ovládnou puntíky. Jsou moderní i vintage. Dospělé i rozverné. Barevné i černobílé. Puntíků nemáme nikdy dost. Dle e-shopu Vemzu puntíky letos vedou u značek Balmaina až po Christiana Lacroix.modelky na molu.jpg
Ekologie
I letos bude velice in být přátelský k životnímu prostředí. Nakupte proto eko termosky a noste si je s sebou do kaváren. Také letos už uplně odzvoní plastovým brčkům. Igelitové nákupní pytlíky jsou též pasé, ušijte si vlastní nebo zajděte do alternativních obchodů a nějaký si kupte a podpořte tak lokální výrobu.
Veganství začíná ovlivňovat více a více lidí. Nyní i nevegani mají zájem o rostlinné výrobky. Najděte si proto nejbližší bio obchod ať se držíte trendu.