Jak strávit večer s kamarádkami?

Večer s kamarádkami je něco, co bychom si měli jednou za čas dopřát všechny. Samozřejmě, některé z nás jsou introvertky, kterým je lépe, pokud jsou sami. Ale i vaše kamarádky budou určitě nadšené, když s nimi strávíte nějaký ten čas a zažijte něco zábavného,

Zapomeňte na to, že se svalíte doma u televize a budete se dívat na filmy, které jste viděli už stokrát předtím. Zkuste podniknout něco originálního a nezapomenutelného!

kamarádky

Striptýz

Začneme pěkně zhurta, ale věřte, že na toto představení by si měla alespoň jednou za život zajít každá žena. Určitě jste přece zvědavé, jaké to bude! A ve společnosti svých kamarádek se nemusíte vůbec stydět. Třeba budete nakonec příjemně překvapené a budete si to chtít zopakovat. Vyberte si ale představení, kde budou opravdový profesionálové, aby byl váš zážitek co nejlepší. Doporučujeme pánský striptýz Brno striptýz Brno.

Piknik u východu slunce

Nedělá vám problém vydržet dlouho vzhůru? A co takhle si užít zábavu u pikniku u východu slunce? Není nic hezčího, než když nad vašimi hlavami vychází slunce a vy to máte s kým sdílet. V tomto případě s vašimi přáteli. Nachystejte si své oblíbené pochoutky, sladkosti a samozřejmě také občerstvení v podobě vína nebo jiného, dobrého alkoholu. Najděte si klidné místo, kde vás nikdy nebude rušit a vy nebudete rušit je svým smíchem a vychutnejte si pohled na výhod slunce.

východ slunce

Noční plavání

Máte někde v blízkosti rybník, moře nebo třeba jen bazén, ke kterému máte neomezený přístup? Pokud je venku teplé počasí, můžete se svými kamarádkami vyzkoušet noční plavání! Žádný stud, neobtěžujte se s plavkami. Plavání naostro je zdravé a stejně vás večer nikdo neuvidí. Samozřejmě nezapomeňte na bezpečnost. Neplavte tam, kde to neznáte a rozhodně nechoďte do vody, pokud jste předtím pily nějaký alkohol.