Oáza klidu po střechou dřevěného zahradního altánu


Pokud vlastníte rodinný dům, tak vám tam nesmí chybět zahradní altán dřevěný. Pokud ho tam nemáte, tak je to velká chyba. Zahradní altány vám přinesou ještě větší klid a pohodu pro relaxování a odpočívání ve vaší milované zahradě. Nemusí to byt klasický nudný altán, který má pomalu každý soused na zahradě. Jde spíše o to, abyste byli výjimečný a upustili jste tak uzdu své fantazii, která vám pomůže vybrat ten pravý altán na vaši oázu klidu. Nemusíte mít jen malý altán, kam se vejde pár lidí. Můžete mít i větší, kam se vejde více lidí, gril nebo tam klidně můžete i při teplých večerech přespat a užít si tak příjemnou atmosféru.

zahradní altán dřevěný

Co se týče bytelnosti, tak záleží na tom, k čemu chcete, aby altán sloužil. Od toho se odvíjí samozřejmě cena, rozměry a mnoho dalších důležitých bodů, na které nesmíme zapomenout. Na který bod tedy nesmíte zapomenout? No přeci umístění. Umístění altánu je velice důležité. Musíte si sami říct, kde je na něj dostatek místa, jak chcete, aby byl natočený, kam půjde v danou dobu sluníčko, když si půjdete do altánu sednout. A nad těmito všemi otázkami je dobré popřemýšlet, abyste neudělali nějakou chybu.

zahradní altán dřevěný

Samotné ceny nejsou ani vysoké, za unikátní věc je dobré si případně připlatit. Zahradní altány seženete od 18 tisíc do 33 tisíc. Stačí si jen vybrat. Pokud žádáte i montáž, tak se cena zvýší, to je přeci jasné, s tím se musí jednoznačně počítat. Doba dodání těchto altánů trvá něco kolem dvou až čtyř týdnů, což je slušná doba. Výhodou firmy je, že jsou u svých zákazníků velice oblíbení, a tak není pochyb, že mají stále více nových zákazníků, kteří jsou s nimi také spokojení. Firma dodává své altány i do zahraničí, kde se jim také líbí. Dováží je například do Německa, Rakouska, Polska, a dokonce i do Francie. Nejvíce práce má však firma od března do září, kdy se počasí zlepšuje a není zima, to je přeci jasná věc.

Pokud tedy sháníte zahradní altán ze dřeva, tak nečekejte, aby pak nebylo pozdě.