Velký pomocník každé švadlenky

Je pravdou, že většina lidí dnes pořizuje oblečení v supermarketech, ale stále se najdou tací, kteří nechtějí splynout s davem a chtějí mít na sobě ručně šitý originál na míru. A těchto lidí stále přibývá. Ať už se tedy věnujete šití ve svém volném čase jen pro sebe či svou rodinu, nebo vlastníte salon a šijete profesionálně, tak jistě oceníte pomocníka, který Vám Vaši práci usnadní a díky kterému budou Vaše výtvory naprosto dokonalé. Tímto pomocníkem každé švadlenky je bezesporu krejčovská panna Prima-obchod. Díky tomuto skvělému pomocníkovi můžete upravovat správně velikosti, nemusíte stříhat a sešpendlovat jen tak na koleni či dokonce na zemi a ještě navíc Vám může posloužit jako modelka k aranžování a vystavení Vašich modelů.

krejčovské potřeby

Krejčovské panny dnes můžete pořídit v různých provedeních. Záleží jen na Vás, jestli se věnujete šití dětského oblečení a využijete tak dětskou bustu nebo dámskému oblečení a potřebujete tedy dámskou či oblečení pro muže a tím pádem nejvíce využijete pánskou bustu. Krejčovské panny jsou lehké, ale přitom stabilní a pevné, potažené kvalitní textilii, s nastavitelnou výškou a vždy v rozmezí dvou velikostí. Ovšem můžete si také pořídit model, který je nastavitelný a to na jakoukoliv velikost. Také není problém si vybrat jinou barvu potahu.

šití

Dobře víme, že k šití je potřeba o hodně více pomocníků než je jen krejčovská panna a právě proto pro Vás máme připravený obrovský výběr textilní i kovové galanterie, ze které si jistě vyberete všechno potřebné k Vaší práci i Vy. Můžete si u nás pořídit všechno od nití, špendlíků a jehel přes gumy, prýmky a krajky až po takové drobnosti jako jsou druky, nýtky a nejrůznější háčky a také samozřejmě drobnosti pro dekoraci a konečné dozdobení Vašich výtvorů. Tak neváhejte a přijďte k nám. Usnadněte si práci a vytvořte jedinečné originály.