Virtuální sídla i v Ostravě?

Sídlo, respektive adresa sídla je velice důležitou okolností, bez kterého se vám nepodaří založit právnickou osobu, tedy společnost s ručením omezeným, a dokonce si bez něj nezařídíte ani Živnostenský list, pokud chcete zažít podnikat jako osoba samostatně výdělečně činná. Prostě adresa sídla musí být zapsána v zakládacích listinách společnosti. To samé platí u OSVČ, kde musíte mít adresu provozovny.

Podnikat v klidu

Samozřejmě adresa virtuálního sídla je zajímavá jen pro podnikatele, kteří ke svému podnikání nepotřebují stálé kanceláře, nebo nevlastní skladovací či výrobní prostory. Informace o virtuálních sídlech firem v Ostravě https://kancelar29.cz/virtualni-kancelar-sidlo-firmy-ostrava/ najdete na našem webu. Dozvíte se tam vše o nabídce sídel, jejich cenách i na ně navazujících službách. Zkrátka vše na jedné adrese. Co je důležité vyzvednout? Hlavně hlavní princip sídla. Místa, na které vám bude doručována veškerá pošta. Běžné listovní zásilky i doporučené písemnosti. Na této adrese budou přijímány i balíky, doručené pro vás.

Vše se dá spočítat

Co je nejzajímavější, je ale to, že dopisy poté co jsou od doručovatele přijaty, jsou otevřeny a jejich listy naskenovány. Skeny ve formátu PDF společně s notifikací veškeré přijaté pošty, vám budou zaslány na vámi udanou e-mailovou adresu. Díky této službě, která je v rámci pronájmu virtuálního sídla v ceně, neztratíte jedinou důležitou informaci, o nic nepřijdete. Takže hezky z pohodlí domova, víte o všem co je pro vás důležité. Další výhodou, které virtuální sídlo nabízí, je možnost využívat konferenční místnosti pro vlastní obchodní jednání a schůzky. Tyto zařízené a krásně upravené konferenční místnosti jsou klientům k dispozici nejen v Ostravě, ale rovněž na dalších osmi adresách, v polských městech. Četnost využívání není omezená, je jen zapotřebí si konferenční místnost dopředu rezervovat.