Jak poznat toho pravého

Nemusíte se před ním přetvařovat

Partner vás bere takovou, jaká jste. Nemusíte se před ním přetvařovat. Líbí se mu vaše odlišnosti, zájmy a to, co se mu třeba trochu nelíbí, tak toleruje. Bere vás jako celkovou osobnost se všemi kladnými i zápornými vlastnostmi. Nepociťujete, byť jen náznak, že by vás chtěl předělávat.

Cítíte se v jeho přítomnosti uvolněně

Když jste spolu, cítíte se naprosto uvolněně. Nikdy u vás nebylo trapné ticho a nemusela jste ve stresu vymýšlet témata k hovoru. Klidně totiž oba jen tak sedíte a mlčíte. Užíváte si přítomnost toho druhého a je vám fajn.

pár

Naslouchá vám a můžete se mu svěřit

Nestydíte se mu svěřit i s tím, že vás naštvala kamarádka, která vás nepozvala na oslavu. Vždy vás vyslechne a neodbyde vás s tím, že toto jsou ženské problémy. Můžete s ním řešit i pracovní věci, starost s nemocnými rodiči, zkrátka vše.

svatba

Je k vám upřímný

Řekne vám, co si myslí. I když vám se to někdy nemusí líbit. Jak je známo pravda bolí. Buďte za tuto vlastnost, ale ráda. Lepší, než kdyby vám mazal med kolem pusy a říkal jen to, co chcete slyšet. Nemusíme připomínat, že samozřejmě záleží, jak vám to řekne (bez jedovatých a uštěpačných poznámek). 

Inspiruje vás k tomu být tou nejlepší verzí sebe sama

Cítíte se s ním fajn. Neřešíte žabomyší války a tak máte prostor i energii na sebe. Vzděláváte se, relaxujete, cvičíte, dodržujete zásady zdravé životosprávy, učíte se nové věci, trénujete mozek.

Přeje vám úspěch a dodává vám sílu

Stojí při vás a podporuje vás v cestě za splněnými sny. Například, pracujete jako cukrářka a chcete to dotáhnout až k vlastní cukrárně. Váš partner vás odveze na kurz, doma poskytne prostor, abyste mohla trénovat, je váš hlavní ochutnávač, jako dárek vám dá knihu o podnikání, vybírá s vámi prostory, nechá vás odpočívat. Je jedno, jestli jde o dorty nebo chcete zhubnout 5kg či být dobrá stopařka psů, vždy od něj ucítíte upřímnou podporu, která vás nakopne energií.