Splňte si své finančně náročnější sny

Přemýšlíte nad půjčkou, protože byste si chtěli pořídit věci, které si nyní bohužel nemůžete dovolit? Není na tom nic špatného, pokud dokážete střízlivě zvážit svou finanční situaci a usoudit, že pro vás splácení nebude představovat žádný problém.

evropská měna

Jak si ale půjčit? Jaké jsou v dnešní době možnosti?

  • Od banky – nejčastější varianta, která však pomalu, ale jistě, přestává ztrácet na oblibě. Banky jsou totiž velmi vybíravé a půjčí jen málokomu, je potřeba splňovat nejrůznější podmínky, dokládat výši příjmů, navíc s nahlíží do registrů dlužníků. Čekací doba je navíc delší, protože se s tím váže spousta nepříjemného papírování.
  • Od blízkých či přátel – půjčit si samozřejmě můžete i od rodiny, přátel nebo nejbližších. Opravdu se ale chcete zadlužit u blízkých lidí? Spousta lidí zde má morální blok, pokud je to i vaše situace, tak to pro vás nebude to pravé.
  • Od nebankovní společnosti – v poslední době se začínají do popředí dostávat výraznou měrou i tyto společnosti, které nabízí pro své klienty naprosto skvělé podmínky. Nízká úroková sazba, rychlé vyřízení prakticky z domova, bez nutnosti dokládat příjmy a nahlížet do registrů.

účetní kalkulačka

Šance pro každého zájemce

Jak jsme zmiňovali výše, velkou výhodou nebankovních společností je to, že nemusíte dokládat své příjmy. Nebankovní americká hypotékaje tedy na místě i za předpokladu, že jste právě dostali vyhazov nebo že máte natolik malou výplatu, že by vám za běžných okolností klasické orgány nevyhověly. I pokud máte nějaké škraloupy z minulosti v podobě dluhů, nezoufejte. Do registrů nikdo nahlížet nebude. Jak tedy budete za svou půjčku ručit? Jednoduše, tyto společnosti využívají možnost ručit prostřednictvím nemovitostí, což je v závěru výhodné pro obě strany. Společnost má jistotu, že budete platit, a vy máte jistotu, že dostanete půjčeno i přes nízký plat či dřívější dluhy.